KONST / Litografier / Färglitografi 12296504
nr 1229 6504
John Christoforou
(1921-2014), Storbritannien
Färglitografi, Signerad, numrerad 5/75. Motivet: 40x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:33:41
16/1 22:24:34
100 kr
21/1 18:28:42
John Christoforou
Läs mer om John Christoforou